Potápěčská safari z Dahabu

Potápěčská safari z Dahabu

Kromě potápění z břehu v blízkém okolí Dahabu, můžou potápěči vyrazit na celodenní safari na velbloudech, džípech nebo lodí na vzdálenější, méně navštěvované lokality.CAMEL SAFARI - potápěčské safari na velbloudech

CAMEL SAFARI - potápěčské safari na velbloudech

Pouze v Dahabu můžete spojit jízdu na velbloudu s potápěním a tak si vyzkoušet tradiční dopravu pouštních beduínů a při tom si vychunat potápění na vzdálenějších lokalitách, kde zatím vedou jen velbloudí stezky po pobřeží.

11. 07. 2008 | více informací


BOAT SAFARI - potápění z lodi v Dahabu

BOAT SAFARI - potápění z lodi v Dahabu

V Dahabu a okolí nebyla větší poptávka po potápěčských lodích. V okolí je jen málo vhodných míst ke kotvení během ponorů. Dno Akabského zálivu prudce klesá, takže tu ani neexistují útesy vzdálené od pobřeží a na většinu lokalit se dá dostat auty nebo na velbloudech a ponořit přímo z břehu.

19. 09. 2008 | více informací


JEEP SAFARI - potápěčské safari džípem

JEEP SAFARI - potápěčské safari džípem

Poněkud dál na sever nebo na jih od Dahabu se nacházejí další zajímavé lokality. Jsou jíž mimo dosah jednodenního výletu na velbloudech, avšak s menšími či většími obtížemi lze tam dojet džípem Toyota Landcruiser.

07. 10. 2008 | více informací


SAFARI na vrak Thistlegorm a Ras Mohamed

SAFARI na vrak Thistlegorm a Ras Mohamed

Nejpopularnější safari na legendární vrak anglické lodi Thistlegorm z druhé světové války a známé útesy rezervace Ras Mohamed.

10. 10. 2008 | více informací


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect