Potápěčské kurzy v Dahabu

Potápěčské kurzy v Dahabu

Příjemná dovolená spojená s výukou potápění v teplých vodách Rudého moře.
Kurzy od základního OWD až po Trimix v systémech PADI a TDI.Kurzy technického potápění TDI

Přehled kurzů technického potápění v systému Technical Diving International - TDI.

  Kurzy technického potápění TDI

 Délka kurzu Cena Manuál

Advanced Nitrox Diver

3 dny / 4 ponory€ 320 

Vstupní podmínky: Minimální věk 15 let, absolvování kurzu Nitrox Diver, 25 ponorů.
Náplň kurzu: Tento kurz se zabývá používáním EAN s obsahem 22% až 100% kyslíku pro dosažení optimální směsi pro hloubky do 45 metrů. Cílem tohoto kurzu je seznámit potápěče s výhodami, nebezpečími a správnými postupy používání EAN22 až po 100% kyslík při ponorech, u kterých je nutná stupňovitá dekomprese. Kurz je možné absolvovat souběžně s kurzem DP (Decompression Procedures).

Decompression Procedures Diver

2-3 dny / 4 ponory€ 400 

Vstupní podmínky: Minimální věk 18 let, absolvování kurzu OWD, 25 zapsaných ponorů.
Náplň kurzu: Kurz se zabývá teorií, metodami a postupy při potápění s plánovanou stupňovitou dekompresí. Cílem kurzu je naučit potápěče jak plánovat a provádět standardní sestupy se stupňovitou dekompresí bez překročení max. hloubky 50 m, pokud neprobíhá výuka v kombinaci s kurzy zkušený nitroxový potápěč, hloubkové potápění, zkušený vrakový potápěč. Jsou probírány nejčastější požadavky na vybavení, konfiguraci výstroje a používání dekompresních směsí (včetně nitroxu a kyslíku).

Extended Range Diver

5-6 dní / 6 ponorů€ 600  

Vstupní podmínky: Minimální věk 18 let, absolvování kurzů Advanced Nitrox a Deompression Procedures, minimálně 100 zapsaných ponorů, z toho alespoň 25 hlubších než 30 metrů.
Náplň kurzu: V tomto kurzu se vyučují metody a znalosti potřebné k zodpovědnému používání vzduchu k potápění do hloubek do 55 m, s prováděním stupňovité dekomprese, s použitím směsí nitroxu a čistého kyslíku při dekompresi. Kurz je možné absolvovat souběžně s kurzem Trimix Diver (dříve Entry Level Trimix Diver). 

Trimix Diver (dříve Entry Level Trimix)

3-4 dny / 4 ponory€ 700 

Vstupní podmínky: Minimální věk 18 let, absolvování kurzů Advanced Nitrox a Deompression Procedures, minimálně 100 zapsaných ponorů, z toho alespoň 25 hlubších než 30 metrů.
Náplň kurzu: V tomto kurzu se učí zodpovědné a bezpečné používání dýchacích směsí s obsahem helia při sestupech, které vyžadují stupňovitou dekompresi s použitím nitroxu a/nebo čistého kyslíku. Maximální hloubka výcviku je 60 m. Absolventi se mohou potápět s trimixem, pokud obsah kyslíku ve směsi je nejméně 21% do max. hloubky 60 m.

Advanced Trimix Diver

5-6 dny / 4 ponory€ 950 

Vstupní podmínky: Minimální věk 18 let, absolvování kurzu Extended Range nebo Trimix (dříve Entry Level Trimix), 100 zapsaných ponorů, z toho 25 hlubších než 50 metrů..
Náplň kurzu: V tomto kurzu se učí zodpovědné a bezpečné používání dýchacích směsí s obsahem helia při sestupech, které vyžadují stupňovitou dekompresi s použitím nitroxu a/nebo čistého kyslíku. Jsou předepsány 4 ponory s doporučenou hloubkou 55-100 m. Absolventi se mohou při potápění používat trimix do maximální hloubky 100 m.

Další kurzy

Nitrox Blender

1 den  

Tento program je zaměřen na výuku podrobných metod pro míchání nitroxových směsí. Vysvětluje normy, vlastnosti, zařízení, bezpečnost při práci s kyslíkem, čištění a zacházení se zařízením při míchání a směšování potápěčských plynů. Tento kurz by měl absolvovat alespoň jeden zástupce z každé samostatné potápěčské skupiny používající při svých ponorech EANx směsi.

Trimix Blender

1 den

Tento program je vytvořen, aby poskytl kompletní trénink v bezpečném zacházení s kyslíkem a v přípravě trimixových a helioxových směsí.


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect