Potápěčské kurzy v Dahabu

Potápěčské kurzy v Dahabu

Příjemná dovolená spojená s výukou potápění v teplých vodách Rudého moře.
Kurzy od základního OWD až po Trimix v systémech PADI a TDI.Kurzy technického potápění PADI DSAT TecRec

Kursy PADI TecRec nabízejí nejmodernější, ucelený systém školení technických potápěčů, připravený ve spolupráci s organizací DSAT - Diving Science And Technology.

PADI DSAT TecRec Course

Kurzy PADI TecRec je nutno předem rezervovat a dohodnout termin v závisloti na časových možnostech některého ze spolupracujících technických instruktorů.
Ceník je platný od 01.10.2018.

Kurzy PADI TecRec

Délka kurzuCena
1 student
Cena
2 stud.< 
Manuál
 

Discover Tec

1 ponor € 80€ 70 
 Uvažuješ o technickém potápění? Pak tento program ti umožní se dozvěděli něco bližšího o technickém potápění a vyzkoušet si výstroj technického potápěče. Program zahrnuje teoretickou přednášku, praktickou přípravu, seznámení s výstrojí a ponor v kontrolovaných podmínkách. Tento ponor ti může být započítán do kurzu Tec 40. 
 

Tec 40

3 dny / 4 ponory€ 320€ 290 
 

V programu Tec 40 ziskáš kvalifikaci provádět ponory do 40 metrů s omezenou dekompresí (do maximálně 10-ti minut) do 40 metrů a za použití jedné dekompresní láhve s maximálním obsahem 50% kyslíku (Nitrox 50). Tento kurz je prvním krokem do světa technického potápění a je ekvivalentem kvalifikace Advance Nitrox v jiných organizacích.

 
 

Tec 45

3 dny / 4 ponory€ 400€ 370  
 

Během programu Tec 45 se naučíš plánovat a provádět vícestupňové akcelerované dekompresní ponory do hloubky až 45 metrů za použití plné technické výzbroje a dvou dekompresních směsí s obsahem kyslíku do 100%.

 
 

Tec 50

3 dny / 4 ponory€ 600€ 570 
 Program Tec 50 je nejvyšší kvalifikací pro technické hloubkové potápění s využitím vzduchu, nitroxu a kyslíku jako dýchacích směsí při ponorech do 50 m. Jeho úspěšné absolvování je podmínkou pro přijetí do kurzů potápění s trimixem. Poslední kurzový ponor lze provést na trimixu. 
 

Tec 40 - 45 - 50

6-7 dnů / 10 ponorů€ 1160€ 1100  Promotion - speciální cenová nabídka PADI Tec Deep
 Všechny tři stupně PADI Tec (dříve PADI Tec Deep) za promoční cenu.    
 

PADI Sidemount Diver

3 dny / 4 ponory€ 400€ 370 
   
 

Ceny kurzů zahrnují: přednášky, příprava výzbroje, cvičení a kurzové ponory. s instruktorem, twinset, boční lahve (stage) s dekompresními plyny (nitrox, kyslík), závaží, dopravu z/do hotelu a na lokality, certifikaci PADI.
Ceny kurzů nezahrnují: potřebnou potápěčskou výzbroj, manualy PADI.

 

Kurzy PADI Tec Trimix

Délka kurzuCena
1 student
Cena
2 stud.< 
Manuál
   
 

Tec Trimix 50

    
 Pravděpodobně bude zaveden nový program trimixového kurzu.    
 

Tec Trimix 65

4 ponoryy  € 700€ 670 
 

Program PADI Tec Trimix 65 zahrnuje plánování a provádění ponorů s trimixem (s minimálním obsahem 18% kyslíku) jako dýchací směsí na dně a v režimu s akcelerovanou dekompresí do hloubek 65 metrů s více dýchacími směsmi během ponoru a. V kurzu si rozšiříš znalosti z technického hloubkového potápění o problematiku helia. Ekvivalent kvalifikace Normoxic Trimix Diver w jiných systémech.

 
 

Tec Trimix Diver

5-6 dny / 4 ponory€ 950 € 900 
 

Program Tec Trimix Diver zahrnuje plánování a provádění ponorů v režimech s akcelerovanou dekompresí do hloubek pod 65 metrů s více dýchacími směsmi během ponoru a s trimixem jako dýchací směsí na dně. V kurzu si rozšíříš znalosti z technického hloubkového potápění o problematiku helia. Po ukončení kurzů získáváš kvalifikaci k potápění s jakoukoli hypoxickou trimixovou směsí do hloubek 90 až 120 metrů a dekompresi bez časového omezení. Naučíš se planovat ponory s použitím dekompresních tabulek, dekompresních programů a potápěčských počítačů. Kurzové ponory maximálně do hloubky 75 metrů..

 
 

Ceny kurzů zahrnují: přednášky, příprava výzbroje, cvičení a kurzové ponory. s instruktorem, twinset, boční lahve (stage) s dekompresními plyny (nitrox, kyslík), závaží, dopravu z/do hotelu a na lokality, certifikaci PADI.
Ceny kurzů nezahrnují: potřebnou potápěčskou výzbroj, studijní materiály PADI, náklady na helium studenta a instruktora.

 
 

PADI Gas Blender

1 den€ 120  
      
   

Instruktorské kursy PADI DSAT TecRec

 jdi na Kursy IDC   

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect