Ubytování v Dahabu - Planet Oasis Resort

Ubytování v Dahabu - Planet Oasis Resort

Čím dál, tím více klientů si oblíbilo náš hotel Planet Oasis, ačkoliv vychází o něco dráž než hotely mimo centrum Dahabu nabízené jinými cestovkami. Zejména výhodná poloha v centru u pláže, blízkost základny, výběr z několika cenových standardů.PADI IDC kurz v Planet DIvers: 26.6.-9.7.2019, další od 26.11.2019

PLANET OASIS Resort***

Stylový, dvoupodlažní hotel s bazénem přímo u pláže v centru Dahabu. V současnoti s nově otevřenou části hotelu, větší zahradou, základnou, fitkem a plážovou restaurací vytváří malý příjemný resort. Ve starší části proběhla rekonstrukce většiny pokojů a koupelen.

Planet Oasis, Dahab
Hotel Planet Oasis New, Dahab
Planet Oasis, Dahab
Hotel Planet Oasis - bazén
Hotel Planet Oasis New, Dahab, Egypt

Planet Oasis - pokoj Superior Plus

Planet Oasis - pokoj Superior i Standard

POLOHA

Je umístěný přímo u hlavní pláže zálivu v centru turistické zóny Dahabu. Spolu s novou části Planet Oasis New, základnou Planet Divers, plážovou restaurací Planet Café vytváří malý příjemný resort.

Pokoje DELUXE SEAVIEW

Pokoje v nové části hotelu s výhledem na moře. Jsou vybavené novým luxusním nábytkem a výkonnou klimatizací. Dále je k dispozi prostorná lednička, varná konvice, sejf, vysoušeč vlasů. Prostorné koupelny se sprchou. Před pokojem větší terasa, z druhé starny za některými pokoji soukromá zahradka s teraskou a venkovní sprchou obklopena vysokou zdi.

Pokoje SUPERIOR

Pokoje v nové části hotelu s výhledem na zahradu a bazén. Jsou vybavené novým luxusním nábytkem, klimatizací, ledničkou, sejfem. Prostorné koupelny se sprchou, k dispozici vysoušeč vlasů. Před pokojem menší terasa s posezením.

Pokoje STANDARD

Pokoje v přízemí s renovovanou koupelnou a zvětšenou terasou. Pokoje s výhledem do zahrady a s terasy výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sejfem  a vkusným nábytkem. Renovované koupelny se sprchovacím koutem.

Pokoje BUDGET

Několik renovovaných pokojů v přízemí s malou uzavřenou soukromou teraskou anebo na poschodí bez balkonu s výhledem na okolní budovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sejfem a vkusným nábytkem. Renovované koupelny se sprchovacím koutem.

Stravování

Bohaté snídaně formou bufetu: salámy, sýry, džemy, máslo,  zelenina, vajíčka na objednání na několik způsobů, černý chléba, toasty,  populární palačinky (s džemem, medem, čokoladou či chalvou) a pochopitelně i jogurty, corn-flakes a ovocný salát. K tomu výběr čajů, káva a džus.

VYBAVENÍ

Bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna Planet Divers, fitness centrum Planet Gym (pro hosty k dispozici zdarma),

PLÁŽ

Před hotelem je menší písčitá pláž s hotelovými lehátky a slunečníky. Vpravo cca 50 m začíná členitý pobřežní korálový domácí útes, vhodný pro šnorchlování a potápění. 

Internet

Hostům je k dispozici zdarma bezdrátová síť WiFi.

>>Ceník ubytování v PDF

Planet Oasis, Dahab
Planet Oasis, Dahab
Planet Oasis, Dahab

Hotel Planet Oasis - nové koupelny
Planet Oasis, Dahab
Hotel Planet Oasis, Dahab - bazén
Planet Oasis, Dahab
Planet Oasis - Superior Plus

 


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect