PADI IDC kurz v Planet DIvers: 26.6.-9.7.2019, další od 26.11.2019

PADI Emergency First Response Instructor (EFR)

Emergency First Response Instructor může vést kurzy Emergency First Response pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují umět základní techniky a dovednosti první pomoci ať už dospelých, dětí či kojenců.

IDC Course - Planet Divers Dahab 
Planet Divers IDC Course Dahab

Kurz Emergency First Response Instructor (EFR) je otevřen pro každého, kdo splní všechny požadavky.Součástí kurzu je také výuka primární a sekundární péče a kardiopulmonální resuscitace. EFR kurz je hlavním předpokladem k dalším kurzům, jako například PADI Rescue Diver, PADI Divemaster a PADI Open Water Scuba Instructor. 
Emergency First Response Instruktoři mohou také získat další kvalifikace pro výuku ostatních Emergency First Response programů jako například kurzy, které splňují zákonné požadavky pro první pomoc na pracovišti. Pro získání této kvalifikace může být předepsán další trénink.

Do Emergency First Response Instructor kurzu se můžete přihlásit, pokud:

  • Máte ukončený a potvrzený kurz kardiopulmonální resuscitace pro dospělé a děti / kojence v uplynulých 24 měsících.
  • Máte ukončený a potvrzený kurz první pomoci v uplynulých 24 měsících.
  • Je vám alespoň 18 let.

Poznámka: Lékaři a zdravotníci vykonávající zdravotní a lékařskou praxi se mohou do kurzů přihlásit i bez absolvování kurzů první pomoci a kardiopulmonální resuscitace v posledních 24 měsících. Viz "EFR Instruktor Trainer Manual" . Instruktoři první pomoci a kardiopulmonální resuscitace s kvalifikací vydanou jinou organizací mohou získat kvalifikaci Emergency First Response Instructor absolvováním Instructor Crossover Program.

Emergency First Response Instructor Trainers mohou vést kurzy pro Emergency First Response Instruktory. V instruktorských kurzech se školí zájemci k vedení kurzů Emergency First Response Primary Care (CPR), Secondary Care ( První pomoc) a Care for Children.

Po dokončení Emergency First Response kurzu a / nebo dalších vzdělávacích programů, kandidát odešle vyplněnou přihlášku podepsanou Course Directorem, který vedl výcvik, svou fotografii a doklad o zaplaceném poplatku za zpracování.


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect